OFERTA

konsultacje biznesowe; nauka postawy przedsiębiorczej i menedżerskiej; rozwój swojego wstępnego pomysłu i produktu; kreatywna współpraca nad modelem biznesowym; poznanie realiów rynkowych; wsparcie w negocjacjach, pozyskiwaniu funduszy i sieci kontaktów, pisaniu wniosków, działaniach marketingowych; ułatwienie formalnego prowadzenia działalności.

Dla Inkubowanych oferujemy również możliwość zarejestrowania działalności gospodarczej na adres Centrum Przedsiębiorczości i Biznes „Dąbie” w ramach wirtualnego biura.

INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Program skierowany jest do studentów i absolwentów Politechniki Wrocławskiej, którzy w trakcie lub po skończeniu studiów chcą założyć własną działalność gospodarczą. W szczególności program adresowany jest do osób nie posiadających wystarczających środków i doświadczenia na założenie oraz prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Dajemy możliwość zarejestrowania działalności gospodarczej oraz prowadzenia wirtualnego biura!

PREINKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Jest usługą edukacyjną, świadczona przez Fundację MANUS we współpracy z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej. Usługa skierowana jest do studentów i absolwentów Politechniki Wrocławskiej, którzy w trakcie lub po skończeniu studiów chcą spróbować swoich sił na wolnym rynku bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej. 

sukces

 

ZALETY WSPÓŁPRACY Z NAMI

Fachowe porady i konsultacje
Wsparcie na wszystkich polach działania firmy
             – Księgowość  – Marketing  – Relacje B2B i B2C  – Promocja

➡ Możliwość pozyskania dofinansowania

➡ Rok czasu opieki z możliwością przedłużenia na 24-mce. 

UMOWY DO PREINKUBACJI

Preinkubacja realizowana jest w porozumieniu z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej. Prosimy zapoznać się z umowami obowiązującymi podczas preinkubacji.Jeśli pojawią się pytania – zapraszamy na wstępne spotkanie. W regulaminie preinkubacji można przeczytać o opłatach związanych z uczestnictwem w usłudze i zasadach korzystania z subkonta zakładanego na czas preinkubacji dla prowadzenia działalności.

Pliki do pobrania:

Umowa: umowa_o_preinkubacji

Załącznik nr 1: regulamin_preinkubacji

Załącznik nr 2: umowa_o_wspolpracy

Załącznik nr 3: Regulamin AIP

Załącznik nr 4: deklaracja_przystapienia_do_preinkubacji