Sale szkoleniowe we Wrocławiu

Co oferujemy?

Jeżeli potrzebują Państwo miejsca na organizację szkoleń, warsztatów, zebrania informacyjnego, miejsca na spotkanie zespołu lub z partnerem biznesowym to zachęcamy do zapoznania się z pomieszczeniami w budynku dyrekcji MPK Zajezdni Dąbie.

Do dyspozycji przekazujemy 3 sale szkoleniowe, 3 biura, salę spotkań oraz salę do relaksu, w których można zorganizować jednorazowe spotkania oraz kilkudniowe projekty, biura natomiast można wynajmować okazjonalnie lub wykupić abonament miesięczny.

Naszą ideą jest wspieranie organizacji pozarządowych oraz inicjatyw studenckich, dlatego nasza oferta przewiduje również preferencyjne warunki dla tych podmiotów.

Dla kogo?

Oferta skierowana jest zasadniczo do dwóch grup odbiorców – w wariancie komercyjnym do przedsiębiorców, instytucji i przedstawicieli biznesu, jak również do środowiska organizacji pozarządowych i nieformalnych grup projektowych w wariancie niekomercyjnym. Wszelkie działania o charakterze gospodarczym zaliczane są do wariantu komercyjnego, zaś społeczne czy edukacyjne do wariantu niekomercyjnego.